Mcor Arke Full Renkli 3D Yazıcı

Full Renkli 3D Printer artık masaüstünüzde, hem de hiç olmadığı kadar uygun fiyatlara !

Mcor Arke Full Renkli 3D Printer
Mcor Arke Fulll Color 3D Printer Logo
ces 2016 innovation award
mcor technologies certified reseller logo
Mcor arke full color 3d print

Ekranda ne renk görüyorsanız, onu üretin.

renk gamutu

Selefi Mcor IRIS'den sonra ICC uluslararası renk sertifikasına sahip ilk 3D Yazıcı olan Mcor Arke ile işinizi şansa bırakmayın ve ekranda ne renk görüyorsanız, elinize o modeli alın.

İnanılmaz detaylara sahip 3D modeller.

X,Y, Z eksenlerinde 100 mikron çözünürlüğü sayesinde en kompleks geometrilere sahip modelleri bile kusursuzca üretebilmenin gücünü hissedin. 240 mm x 205 mm x 125 mm gibi oldukça geniş bir baskı alanıyla hayallerinizi üretin.

Mcor Arke 3D Printer, yeni geliştirilen 360° dönebilen yapıştırıcı disk mekanizması ile katmandaki ince bölgelere daha fazla yapıştırıcı uygulayabilir. Yani artık ince unsurlara sahip modelleri de üretebilmek mümkün.

3d print insan heykeli

Kağıt hiç bu kadar sağlam olmamıştı.

Mcor Arke ile üretilen modeller, sarf malzemesi olan kağıdın doğası gereği emici olması nedeniyle üretildikten sonra çeşitli kimyasallar ile kaplanarak daha da güçlendirilebilir. Ortaya çıkan model o kadar sağlamdır ki, bir çiviyi bile yerine çakabilirsiniz.

sağlam 3d print

3D Baskı Esnasında Sıfır hata.

Yeni Mcor Arke 3D Printer, A4 kağıt yerine rulo kağıt kullanır. Bu rulonun üzerindeki faks kağıdına benzer delikler sayesinde kağıt sıkışma veya kağıt alamama derdine son!

Mcor Arke Full Color 3d printer
full color 3d baskı

Çevre dostu teknoloji.

Mcor Arke 3D Yazıcı'nın yapıştırıcısı ve mürekkepleri tamamen su bazlıdır ve atık parçaları %100 kağıt olarak geri dönüştürülebilir.

Dünyanın ilk full renkli masaüstü 3D printer modeli

Mcor Arke 3D Yazıcı; en ucuza, gerçek renkler ile dayanıklı 3D modeller üretir. Malzeme olarak kağıt kullanan bu olağanüstü teknolojinin uygulama alanları: arkeoloji, mimarlık, mühendislik, eğitim, kalıpçılık, ambalaj, medikal, GIS, jeoloji, animasyon, eğlence, sanat, reklamcılık gibi sektörlerdir.

En yüksek Renkli 3D Baskı çözünürlüğü.

4800 x 2400 dpi (Z ekseninde 254*) çözünürlüğe sahip olan Mcor Arke 3D Printer, yerleşik baskı kafası kullanarak renklendirme ve kesim işlemini tek bir operasyonda tamamlar. Böylece 3D modelinizin üzerindeki yazılar dahi net bir şekilde çıkar ve günümüz 2D baskı kalitesinde renkli 3D modeller üretilir.

Mcor Arke full renkli 3d baskı

3D Printer Alırken İşinizde cebinizi düşünün.

Mcor Arke 3D Yazıcı, hammadde olarak kağıt kullanır. Sizi diğer markalarda olduğu gibi pahalı malzemelere bağımlı bırakmaz. Bu nedenle, üretim maliyetlerine değil tasarımınıza ve modelinize odaklanırsınız.

Mcor ile hiç çekinmeden, dilediğinizi üretin.

renkli 3d baskı beyin

Zevkinize göre kişiselleştirilebilir 3D Printer.

Mcor Orange 3D Baskı Yazılımı

GALERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

MERKEZ ADRESİMİZ:

TEKNOPARK ANKARA,G Blok G-002 Serhat Mahallesi,2224. cadde, No:1

Yenimahalle/ ANKARA/ TÜRKİYE

 

 

ASO 1. OSB  Erkunt Cad.  No:12

Sincan / ANKARA / TÜRKİYE

FABRİKA ADRESİMİZ:

+90 312 988 15 00

info@teknodizayn.com

www.teknodizayn.com

İletişim Formu:

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form Gönderildi.